WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK!!!!!

Kampania społeczna prowadzona już VI raz w całej Polsce!!!!

czas trwania: 8.09.2020 – 11.10.2020 r.

Celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, umożliwianie dostępu do literatury grupom tego potrzebującym oraz edukacja społeczna.

Zbieramy wszystkie książki, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych (w bardzo dobrym stanie lub nowe), wydane po 2000 roku, z wyjątkiem podręczników i encyklopedii, poradników, atlasów itp.

Książki trafiają do ZACZYTANYCH BIBLIOTEK np. w szpitalach, domach dziecka, domach seniora, zakładach karnych, świetlicach środowiskowych, domach samotnej matki. Zachęcamy całą społeczność szkolną do włączenia się w tą inicjatywę! KAŻDY MOŻE WSPOMÓC DZIAŁANIA FUNDACJI Zaczytani.org i dać innym RADOŚĆ Z CZYTANIA! (szczegóły akcji na stronie: zaczytani.org)

Przynieś książkę/ książki do biblioteki szkolnej do dnia 7 października 2020 r. Zbiórka od pon-pt w godzinach od 8.00-13.00.

DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE I NAUCZYCIELE! LICZYMY NA WAS!!!